O krištáľovej guli a amuletoch.

Články o krištálovej vešteckej guli, prívesku jin-jang
a indiánskom aztéckom amulete. Strana číslo 1.

Cigánsky amuletový prívesok.
Tento cigánsky amulet Vás ochráni pred negatívnymi kúzlami a rôznymi pohanskými praktikami. Účinkuje proti podrazom a falošným priateľom. Cena len 4,98 €. Viac info o cigánskom amulete.

feng shui kryštál.
Feng shui kryštál vhodný na zavesenie v byte. Ihlanový špic vybrúsený z kvalitného kryštálu. Dĺžka 3,5 cm. Príprava pre zachytenie v hornej časti. Tento fengšej doplnok sa dá používať aj ako kyvadielko. Rozprávková cena len 0,89 €. Lacné, kvalitné a užitočné.

Mandlové vonné tycinky.

Kvalitné indické mandľové vonné tyčinky vyrobené z mandľového oleja, živice a horských bylín. 8 kusov týchto tyčiniek s vôňou mandlí si môžete kúpiť za menej ako jedno euro.

 Vestecká guľa

Veštecká gula z kiyštálového skla.

Lacná ale pravá veštecká guľa z kryštálu. Bezkonkurenčná cena na trhu. Vyrobené z vysoko kvalitného krištáľového skla. Priemer gule 8 centimetrov.

 

 

 

Krištáľová veštecká guľa.

Čo ma čaká a čo ma neminie? Veštica sa pozrie do kryštálovej gule. Kartárka si vyloží tarotové karty. Bosorka sa pozrie do kotlíka, v ktorom práve mieša čarovný elixír a šaman hodí kamienky na zem. A čo obyčajní smrteľníci? Na čo im bude veštecká kryštálová guľa? Hodí sa na nočný stolík alebo do vitrínky v obývačke. Ak príde susedka na návštevu, bude ju Vám závidieť. Esteticky spríjemní Váš interiér.

Krystalove vestecke gule.

A koľko stojí taká guľa z kryštálu? To záleží od toho, aký rabat si na to hodí predávajúci. V obchodoch a na internete objavíte, že ceny sa pohybujú okolo pár tisíciek korún. Avšak internetový obchod Tomiland ju aj s dreveným podstavcom ponúka už 3 roky za menej ako 29€. Dokonca v bývalom obchode Bosorka v Humennom sa dala v akcii kúpiť aj lacnejšie.


Amulet Jin-Jang.

Okolo roku 1980 vyrástlo na mojom sídlisku nové pieskovisko. Bolo iné ako bežné pieskoviská so štvorcovým pôdorysom. Pohľad na toto atypické dielo (áno, dielo v pravom zmysle slova) bol z okolitých 13. poschodových panelákov očarujúci. Ani po desatich rokoch som nevedel, čo zobrazuje. Vy už určite tušíte, že to bol dnes už známy znak jin-jang. V tej dobe to asi vedel len sám projektant, ktorý to pieskovisko s priemerom 16 metrov navrhol. Tmavú časť aj po dvadsiatich rokoch tvorí piesok a svetlú betónová plocha. Nádhera.

Amulet a prívesok Jin Jang.

Dnes sú už výrobky so znakom jing-jang bežné. Kvalitný amulet jing-jang si na internete môžete kúpiť už za menej ako 5 €.


Indiánsky aztécky amulet.

Je sobota ráno, pol siedmej ráno... Spím. Niekto buchá a zvoní na dvere. Prvých desať sekúnd pozerám pred seba a snažím sa rozmýšľať. Horí? Nastal koniec sveta? Nie. Mojej mamime sa zdalo, že som hladný a prišla ma navštíviť. Doniesla mi poľské pirohy a šošovicovú polievku. Vraj aby som nezomrel od hladu. Odišla. Prešlo už 25 sekúnd a ja som stál aj s jedlom na chodbe. Iba v tričku a pripravený na evakuáciu.

Indiánsky aztécky amulet.

Teraz už nezaspím. Rozhodol som sa, že napíšem prvú recenziu vo svojom živote. O amulete, ktorý vraj dokáže ochrániť pred koncom sveta alebo apokalypsou.


Obchod Bosorka pod stračou nôžkou.

Obchod Bosorka v Humennom.

Vitajte. Máme pre Vás dve správy. Jedná je zlá a druhá je dobrá. Ktorú chcete počuť ako prvú? Tú zlú? Oki doky. Obchodík Bosorka pod stračou nôžkou bol zrušený. Ale dobrou správou je, že bol presťahovaný na internet. Konkrétne na www.tomiland.com . Nový internetový obchod s ezoterickým tovarom je otvorený 24 hodín denne a sedem dní v týždni. Áno presne tak, aj v nedeľu a samozrejme aj o polnoci. Môžete nakupovať pohodlne z Vášho domova. Prajeme pekný deň (alebo noc?) a samozrejme aj príjemné nakupovanie. Sortiment výrobkov pravidelne aktualizujeme. O novinkách a zaujímavých produktoch budeme písať na tejto webstránke.

Naspäť na hlavnú stranu: Bosorka

Pyramída vybrúsená z kryštálu.
Pyramída z kryštálu - rozmery základne 40 mm x 40 mm. Brúsený kryštál. Vybrúsené v Rakúsku firmou Scholer Crystal. Nízka cena len 7,96 €. Originálny výrobok, ktorý nabije váš priestor potrebnou bioenergiou.

Škoricové vonné tyčinky s nádhernou sladkastou korenistou vôňou. 100% prírodné tyčinky vyrobené v Indii z korenia, byliniek, esenciálnych olejov a bambusovej štiepky. 8 kusov tyčiniek za 0,69 €.

Jasnovidecká guľa

Jasnovidecká gula s podložkou. Priemer gule 80 mm.

Originálna krištáľová jasnovidecká guľa s mahagonovou podložkou za fantastickú cenu 26,98 euro. Priemer gule 80 mm. Kvalitný kryštál vyrobený pôvodnou technológiou pochádzajúcou od Czech Bohemia Crystal.

 

Web design, photos and illustrations Copyright Ing. arch. Tomáš Petrik 2007 - 2020.
All rights reserved. Bosorka