O ezoterických darčekoch.

Čínske znaky na príveskoch, egyptský kríž, lapač snov a eukalyptové vonné tyčinky. Strana číslo 2.


 

 

 

Znaky čínskeho horoskopu - prívesky.

Talizmanové prívesky čínskeho zverokruhu sú tvorené z čínskeho písma, symbolom, ktorý konkrétne predstavuje znamenie v čínskom horoskope. Čínsky znak na retiazke je galvanizovaný staro-striebrom. Krabička z červeného zamatu obsahuje aj postriebrenú retiazku. To všetko za cenu len 3,98 €. Na predaj sú tieto znamenia: tiger, kohút, prasa, kôň, potkan, had, opica, koza, byvol, zajac, pes, drak. Veľkosť čínskeho znaku je 20 x 20 mm.

Cinske znaky privesky.


Originálne darčeky - kľúčenky.

Ak sa chcete niekomu pochváliť originálnym darčekom - kľúčenkou, tak túto maličkú knižôčku musíte mať. Dá sa v nej skutočne listovať a môže byť doplnená skutočnými písmenkami. Vyzerá ako zo starých čias. Je to šikovná napodobenina starožitnej knihy. Nádherná miniatúra je ručne vyrobená v zdialenej Indii. Tvrdá väzba je obtiahnutá textilným papierom a upravená potlačou v zlatej farbe. Zažltnuté strany sú vyrobené z pravého ručne vyrábaného a lisovaného papiera, pôvodnou ekologickou technológiou známou už viac ako tisíc rokov. Obsahuje dobre vypracované detaily. Veľkosť knihy je oveľa menšia ako veľkosť zápalovej škatuľky.

Originálne darceky.


Egyptský nílsky kríž.

Poznáte egyptský kríž života ANCH? Je to symbol božstiev. Egyptský hieroglyf, ktorý znamená život. Prináša dlhovekosť a zdravie. Uvoľňuje z organizmu všetky škodlivé vplyvy.

Egyptský nílsky kríž.

Recenziu na tento užitočný prívesok a originálny darček pripravujeme.


Lapač snov.

Máte krásne sny? Nie? Nepamätáte si ich? Nie ste si istý? Tak ešte raz. Sníva sa Vám niečo krásne? A chcete aby sa Vám snívali len krásne sny? Indiáni majú na to dobrý recept. Lepšie povedané - pomôcku, ktorá sa volá lapač snov. Typický indiánsky výrobok. Vyzerá dobre a čo je najdôležitejšie, aj pomáha. Čo dokáže? Zbaví Vás zlých snov a nočných mor. Mnohí z Vás ho určite majú doma. A čo tak ho mať stále pri sebe? V miniatúrnej veľkosti? Stále po ruke a pre každú príležitosť. Prečo? Ale no tak... Veď spať sa dá aj v práci, v škole aj vo vlaku. :) Tak prečo nespojiť príjemne s užitočným?

Lapac snov.

Prečítajte si recenziu na kľúčenku v tvare malého lapača snov. Dozviete sa viac o indiánskom princípe zachytávania - lapania snov.


Eukalyptové vonné tyčinky.

Medzi obľúbené druhy vonných tyčiniek patria eukalyptové vonné tyčinky. Eukalyptus - stromová rastlina a prírodné vonné tyčinky z neho vyrobené, veľmi blahodárne pôsobia na naše zmysly. Aj keď vôňa esencií a olejov z Eukalyptu je pre nás príjemná, konzumácia listov tejto rastliny je toxická. Ak si však myslíte, že ste medvedík, ktorý sa volá Koala, tak s chuťou do papania. Koalám nič nehrozí. Od rána do večera sa napchávajú len eukalyptom. Vôňa príjemne upokojuje a osviežuje, dodáva pocit spokojnosti s divokou prírodou a čarom exotických drevín, pocítite závan ďalekej Austrálie a exotických miest na zemi.

Eukalyptové vonné tycinky.

Prečítajte si viac o Eukalyptových vonných tyčinkách, ktoré ponúka internetový obchod Tomiland len za 0,69 €.


Kvalitné prírodné vonné tyčinky z Indie.

Aký je rozdiel medzi aromatickými vonnými tyčinkami vyobenými v Číne a vyrobenými v Indii? Po trojročných skúsenostiach s ich predajom Vám možem jednoznačne povedať, že veľký. Čínske sú síce lacnejšie ale to je asi tak všetko. Ich vôňa rýchlo vyprchá. Na obaloch nenájdete zloženie výrobku ani to ako sú vyrobené. Stále viac a viac štúdii píše o tom, že lacné čínske tyčinky masovo vyvažané do Európy sú syntetické a zdraviu škodlivé. Ten kto si kúpi pravé, originálne a ručne robené vonné tyčinky Made in India, vie o čom hovorím. Slová sú nanič. Vyskúšajte a spoznáte hneď rozdiel.

Vonné tyčinky.

E-shop Tomiland ponúka 12 druhov, 100% prírodných a ručne vyrábaných vonných tyčiniek z Indie.


Nasledujúca strana: O krištáľovej guli a amuletoch.

Naspäť na hlavnú stranu: Bosorka


 

Web design, photos and illustrations Copyright Ing. arch. Tomáš Petrik 2007 - 2020.
All rights reserved. Bosorka