menuBosorka

Stará recenzia na prírodné, ručne rolované, vonné tyčinky z Eukalyptu

Upozornenie. Nasledujúci produkt sa už v obchode Tomiland nepredáva. Text je starý viac ako 10 rokov. Vonné tyčinky sprevádzajú ľudstvo na našej planéte už dlhú dobu, asi od doby, keď človeka po prvý krát fascinoval oheň a dym stúpajúci k oblohe. V tomto duchu sa im to javilo ako niečo nadprirodzené a tajomné, čo sa vznáša a prenáša, kam sa uberá duša po smrti. Vo východných spoločenstvách má aj v dnešnej modernej dobe používanie vonných tyčiniek a kadidiel veľký obradný význam. Vonných aróm a príchutí je veľké množstvo. Často majú len charakter umocňovať pocit zo vznešenej chvíle napríklad pri zapálení v chráme, rituáloch a pri modlení. A nesmieme zabudnúť na meditáciu a relaxovanie. Často krát sa v zložení vonných aromatických tyčiniek nachádzajú liečivé a upokojujúce látky, blahodárne pôsobiace na dýchacie cesty, nervový systém, krvný obeh, na upokojenie či stimuláciu zmyslov.

100% prírodné vonné tyčinky, ktoré obsahujú eukalyptus zapichnuté na drevenej podložke. Zelené balenie, v ktorom sa skrýva eukalyptová vonná tyčinka zo silice.

Eukalyptové vonné tyčinky, ktoré si možete objednať cez internet na Tomiland.sk sú vyrobené z prírodných esencií v Indii. Neobsahujú žiadne syntetické látky. Nie sú toxické. Rolovanie a nanášanie vonných esencií na bambusovú štiepku sa robí ručne. Indické ženy robia túto voňavú prácu už tisícročia. Vonná zmes obsahuje: vzácne sušené byliny v rôznom pomere, eukalyptovú stromovú živicú, silicu a eukalyptový olej. Balenie obsahuje 8 kusov tyčiniek dlhých približne 22 cm aj s bambusovým nosičom. Pochádzajú z provincie Bangalore v Indii. Už pred ich zapálením nás okúzli ich typická vôňa. Po ich zapálení nás ovinie chlad, ktorý preniká dýchacou sústavou. Vôňa nám pripomenie detské časy, je veľmi podobná medicínskym detským sirupom, ktoré sa podávajú deťom keď sú choré a odmietajú prehĺtať tabletky. Sladko studená a sladkastá aróma sa naplno rozvinie keď tyčinky dohoria a dym opadne. Je to nádherná vôňa a odporúčam ju tým, ktorý majú radi aj mentolovú arómu. Čaro vône po eukalypte a vonných tyčinkách sa bude ešte dlho rozlievať po vašej miestnosti a v priestore, naplní ho slobodou a čerstvou prírodou. V našom obchodíku si možte z pohodlia Vášho domova objednať balenia eukalyptových vonných tyčiniek z éterického dreva a oleja v balení po osem kusov len za fantastickú cenu 69 centov. Nezabudnite sa podeliť s touto vôňou aj s Vašimi priateľmi a rodinou. Mnohé exotické vône, ktoré poznáte z návštev cudzokrajných miest vo svete môžete spoznávať aj u Vás doma.

Bosorka


Bosorka.net
Všetky autorské práva vyhradené.