Eukalyptové vonné tyčinky.

Recenzia na prírodné, ručne rolované, vonné tyčinky z Eukalyptu, ktoré predáva e-shop Tomiland len za 0,69 €.

      Vonné tyčinky sprevádzajú ľudstvo na našej planéte už dlhú dobu, asi od doby, keď človeka po prvý krát fascinoval oheň a dym stúpajúci k oblohe. V tomto duchu sa im to javilo ako niečo nadprirodzené a tajomné, čo sa vznáša a prenáša, kam sa uberá duša. Vo východných spoločenstvách má aj v dnešnej modernej dobe používanie vonných tyčiniek a kadidiel veľký obradný význam. Vonných aróm a príchutí je veľké množstvo. Často majú len charakter umocňovať pocit zo vznešenej chvíle napríklad pri zapálení v chráme, rituáloch a pri modlení. A nesmieme zabudnúť na meditáciu a relaxovanie. Často krát sa v zložení vonných aromatických tyčiniek nachádzajú liečivé a upokojujúce látky, blahodárne pôsobiace na dýchacie cesty, nervový systém, krvný obeh, na upokojenie či stimuláciu zmyslov.

     Eukalyptové vonné tyčinky, ktoré si možete objednať cez internet na Tomiland.com sú vyrobené z prírodných esencií v Indii. Neobsahujú žiadne syntetické látky. Nie sú toxické. Rolovanie a nanášanie vonných esencií na bambusovú štiepku sa robí ručne. Indické ženy robia túto voňavú prácu už tisícročia. Vonná zmes obsahuje: vzácne sušené byliny v rôznom pomere, eukalyptová stromová živica - silica a eukalyptový olej.

Eukalyptus. Eukalyptova tvonna tycinka zo silice.

     Balenie obsahuje 8 kusov tyčiniek dlhých približne 22 cm aj s bambusovým nosičom. Pochádzajú z provincie Bangalore v Indii. Už pred ich zapálením nás okúzli ich typická vôňa. Po ich zapálení nás ovinie chlad, ktorý preniká dýchacou sústavou. Vôňa nám pripomenie detské časy, je veľmi podobná medicínskym detským sirupom, ktoré sa podávajú deťom keď sú choré a odmietajú prehĺtať tabletky. Sladko studená a sladkastá aróma sa naplno rozvinie keď tyčinky dohoria a dym opadne. Je to nádherná vôňa a odporúčam ju tým, ktorý majú radi aj mentolovú arómu.

     Čaro vône po eukalypte a vonných tyčinkách z nášho internetového obchodu tomiland.sk sa ešte bude dlho rozlievať po vašej miestnosti a v priestore, naplní ho slobodou a čerstvou prírodou. V našom obchodíku si možte z pohodlia Vášho domova objednať balenia Eukalyptových vonných tyčiniek z éterického dreva a oleja v balení po osem kusov len za fantastickú cenu 69 centov. Nezabudnite sa podeliť s touto vôňou aj sVašimi priateľmi a rodinou. Mnohé exotické vône, ktoré poznáte z návštev cudzokrajných miest vo svete môžte nájsť aj na internete a to v sekcii Vonné tyčinky.

Recenziu na tieto tieto voňavučké tyčinky napísal Matúš. Naspäť na hlavnú stránku: Bosorka

Web design, photos and illustrations Copyright Ing. arch. Tomáš Petrik 2007 - 2016.
All rights reserved. Bosorka