menuBosorka

Indiánsky aztécky amulet proti koncu sveta

Upozornenie pre návštevníkov tejto stránky. Nasledujúci text bol písaný pred rokom 2012, o ktorom vraj Aztéci tvrdili, že bude posledný. Aspoň podľa ich slnečného kalendára. Nestalo sa. Na fotografiách je zobrazený starý produkt, ktorý mal ľudí pred koncom sveta ochrániť. A asi to pomohlo :) Tento prívesok sa stále predáva ale v mierne zmenenej podobe, preto informácie, ktoré sú v článku nebudú veľmi presné a aktuálne. Ďakujeme za pochopenie.
Pár slov o Indiánskom aztéckom amulete na úvod. V ponuke internetového obchodu Tomiland pribudol v roku 2010 nádherný amulet. Áno správne. Reč je o indiánskom amulete starých Aztékov, ktorý zobrazuje aztécky kalendár. Jeho cena je len 4,98 € . Je zabalený v malej priehľadnej plastovej škatulke na zelenom podklade, ktorý dotykom pripomína zamat. Na zadnej strane balenia nájdeme aj pár viet na zlatej samolepke. Ak ju odlepíme objaví sa nám "tajný" priestor, ktorý ukrýva čiernu šnúrku z pravej kože. Talizman je k nej pripevnený pomocou malej karabínky. Ak si ho kúpite, môžete si ho hneď zavesiť na krk. Osobne odporúčame vymeniť kožený remienok za zlatú retiazku.

Starý indiánsky amulet na zelenej zamatovej podložke. Pôvodne sa tento amulet proti koncu sveta vyrábal v prevedení leštená mosadz a podobal sa na zlato. Aztécky kalendár sa nazýva aj ako oltár so slnečným kameňom.

Materiál a vypracovanie: Amulet nie je zo zlata aj keď to možno na fotografiách tak vyzerá. Je vyrobený z mosadze a medi. Medená zadná časť pôsobí ako bioregulátor radiácie organizmu. Aspoň to tvrdí výrobca. Priznám sa, že vôbec netuším o čom točí ale bude to asi niečo, čo blahodárne a pozitívne vplýva na organizmus. Nevyrobili ho Indiáni ale bol vyrobený v Indii. Kolumbus by bol vetou zmätený, chudák, do konca života veril, že pristál v Indii. Vyhlásil by asi, že je to to isté. Samotné spracovanie mi vyrazilo dych. Je precízne, do najmenších detailov a musím vyhlásiť, že je to ten najkrajší amulet aký som kedy držal v rukách. Priemer je 30 mm a jeho hrúbka je 1 mm.

Čo všetko dokáže? Tento nádherný indiánsky kúsok starých Aztékov zobrazuje aztécky kalendár nazývaný aj ako Slnečný kameň alebo Kameň slnka. Je to veľký oltár chváliaci život a existenciu ako takú. Obsahuje astrologické symboly. S veľkou presnosťou z neho vyčítame periódy obehov planét, obdobia zatmenia slnka a iné astronomické úkazy, ktoré sú súčasťou nášho života. Tento kalendár sa považuje za symbol času a symbol odvekých právd. Avšak tento slnečný kameň nám rozpráva aj príbeh o tom, že planéta Zem mala niekedy oveľa viac sľnk ako dnes. Ostalo nám už len jedno - dnešné Slnko. Toto zobrazenie nás varuje, že aj o to jediné Slnko, ktoré nám ostalo, môže naša planéta Zem prísť ak si pohneváme Bohov. Je nutné spomenúť, že kalendár Aztékov končí v roku 2012 a podľa mnohých to znamená, že sa stane niečo zlé. Je to vraj varovanie z minulosti, varovanie starej a múdrej civilizácie, nad ktorým by sme sa mali zamyslieť.

Bliži sa koniec sveta v roku 2012? Postihne planétu Zem v roku 2012 nejaká veľká apokalypsa? Mnohí ľudia tvrdia, že sa už začala. Treba len otvoriť oči: častejšie zemetrasenia, katastrofy, záplavy a podobne.Pred čím nás ochráni?Tento amulet by nás mal ochrániť pred prírodnými katastrofami a apokalypsami, ktoré nás čakajú, a ktorým sa žiaľ asi nevyhneme. Jeho nosením by sme mali prežiť záplavy, zemetrasenie, požiare, zosuvy pôdy a iné prírodné živly. Neochráni náš majetok ale môže zachrániť náš život. Pár viet na záver...Táto drobnosť môže byť zaujímavý a originálny darček pre ženu, muža ale aj pre deti. Aztécky kalendár neurazí nikoho a preto je vhodný aj pre tých, ktorý neveria v zázračnú silu talizmanov a amuletov. Nie je nutné ho nosiť každý deň. Stačí ho mať blizko pri sebe. Napríklad vo vrecku, v peňaženke alebo na nočnom stolíku.

Bosorka


Bosorka.net
Všetky autorské práva vyhradené.