menuBosorka

Malý lapač snov sa dá použiť ako kľúčenka alebo prívesok na mobil

Velký lapac snov do izby pre dobrý spánok.

Lapač snov je výrobok, ktorý pochádza z indiánskej kultúry a je veľmi obľúbený v Južnej Amerike. Toto "dômyselné zariadenie" sa zavesí blízko miesta, ktoré je určené na spánok. Napríklad nad posteľ v detskej izbe, v spálni a podobne. Jeho hlavnú časť tvorí kruh. Vo vnútri kruhu je sieť. Tá slúži na zachytávanie zlých snov. Pierka v spodnej časti slúžia na natáčanie kruhu a lákanie snov aby prešli "filtrom". Dobré sny budu naspäť pustené do miestnosti, avšak zlé sny sa zachytia v sieti a premenia sa na neškodné korálky.

Takéto výrobky ponúkajú na jarmokoch a sú určené do interiéru. Ale človek nespí len doma. Usilovný študent a žiak, ktorý sa "učí" celú noc, si rád pospí v škole. Zaneprázdnený úradník alebo štátny zamestnanec si zaslúži aj spánok v práci. A študenti vysokých škôl a univerzít cestujúci z Východného Slovenska do Bratislavy si rád pospia vo vlaku. Ako pomôcť v týchto prípadoch? Aj oni si zaslúžia pekné a ničím nerušené sny. Nebudú predsa všetci so sebou vláčiť 40 cm veľký lapač snov... Riešenie je jednoduché. Stačí mať pri sebe malý lapač snov, ktorý vidíte na nasledujúcich obrázkoch.

Lapac snov ako klúcenka a prívesok. Indiáni vedeli ako polapit zlé sny.

Jeho veľkosť aj s pierkami je maximálne 10 cm. Je malý, nenápadný ale šikovný. Tento lapač môžete použiť ako kľúčenku alebo ako prívesok na mobil. Je to originálny a pekný darček, ručne vyroebý z prírodných materiálov. Každý kus je originál a môže sa líšiť od zobrazenia na fotografiách. Vtáčie pierka majú rôzne zafarbenia. Sú biele, žlté svetlohnedé, tmavohnedé alebo čierne. Každý jeden miniatúrny lapač snov obsahuje 2 pierka. Priemer hlavnej časti - kruhu je približne tri centimetre a nosná konštrukcia je po obvode obtiahnutá pravou kožou - jemnou na dotyk. Vnútro tvorí sieť, určená na zachytávanie zlých snov. Táto kľučenka obsahuje 3 - 4 korálky a klasické kovové putko na ukotvenie kľúčov a podobne. Aj takýto malý indiánsky lapač snov dokáže odfiltrovať zlé sny a negatívne depresívne myšlienky.Výrobok je ručne vyrobený v Českej republike. Vyrábajú ho študenti na internátoch, ktorí pochádzajú z Latinskej Ameriky a majú indiánsky pôvod. Každý jeden kus je vytvorený z láskou a citom pre detail. Nádherný estetický doplnok, ktorý sa dá využiť ako prívesok na mobil, školský batoh, peračník alebo opasok.

Bosorka


Bosorka.net
Všetky autorské práva vyhradené.