Bosorka

Obchod Bosorka.

O obchodíku Bosorka pod stračou nôžkou.

Kde bolelo tam bolelo, v jednom malom mestečku existoval od roku 2006 do roku 2010 ešte menší obchodík a volal sa Bosorka. Žial zo zlej, zlej kapitalistickej Ameriky prišla k nám ekonomická kríza. Nepomohol ani pochybný antikrízový balíček opatrení proti hospodárskej kríze od súdruha premiéra Fica a jeho oddaných. A ako aj mohol. Obchodík nepredával žiadne emisie, ani kosáky a kladivá, ani predpotopné palúbne jednotky pre autodopravcov,  ani medové motúzy a populistické sľuby. Obchod skrachoval. Tak veru. A tak mu aj treba. Nebol vhodný pre náš socialistický, sorry chcem povedať sociálny štát. Nevadí. Obchodík Bosorka sa presťahoval na internet. Do krajiny to zasľúbenej, kde ani zástrčkový zákon neplatí a koncesionárske poplatky za divnú esteve sa neplatia. Zaspomínajte si spolu so mnou na staré časy a prezrite si fotky z doby nedávnej. :) A nezúfajte. Myslite národne a cíťte sa sociálne. Alebo naopak?

Ezoterický obchod. Knihy o ezoterike. Obchod s liecivymi kamenmi.

Byvaly obchod Bosorka na Mierovej ulici sa teraz vola Tomiland a nachadza sa na internete. Obchod Bosorka, mierova ulica Humenne. Kamene pre stastie.

Lacne originalne amulety talizmany a znamenia. Kamene podla znamenia. Bosoracky obchod na Slovensku.

Kliknite na obrázok pre väčšie rozlíšenie.

Viac ako tri roky sme naším zákazníkom (smrteľníkom, bosorkám, čarodejniciam, bosorákom a iným rozprávkovým bytostiam) ponúkali veštecké krištáľové gule, pyramídy, kyvadielka, liečivé kamene, amulety, talizmany, tarotové karty, snáre a bylinky. Ďakujeme všetkých doterajším zákazníkom a tešíme sa na Vaše nákupy v našom novom internetovom obchode na adrese www.Tomiland.com .

Naspäť na hlavnú stránku: Bosorka - mágia, veštenie a ezoterika
Obchodík Bosorka bol presťahovaný na internet, nájdete ho na adrese www.tomiland.com a je otvorený nonstop.

Copyright Ing. arch. Tomáš Petrik 2007 - 2016 All rights reserved.