menuBosorka

O malom ezoterickom obchode Bosorka na konci sveta v meste Humenné

Viac ako tri roky sme v minulosti našim zákazníkom (smrteľníkom, bosorkám, čarodejniciam, bosorákom a iným rozprávkovým bytostiam) v Humennom ponúkali veštecké krištáľové gule, pyramídy, kyvadlá, liečivé kamene, ochranné amulety, talizmany, voodoo bábiky, tarotové karty, snáre, a sušené bylinky. Ďakujeme všetkých doterajším zákazníkom a tešíme sa na Vaše nákupy v našom internetovom obchode na adrese Tomiland.sk

Interiér starého ezoterického obchodu na východe Slovenska. Lacné knihy o veštení, snáre, tarotové karty a horoskopy podľa znamenia zverokruhu. Obchod s liečivými kameňmi a sypanými čajmi. Bývalý obchod Bosorka na Mierovej ulici sa teraz volá Tomiland a nachádza sa on-line na internete. Príjemná atmosféra na nakupovanie v malom obchod Bosorka, Mierová ulica Humenné. Magické kamene a polodrahokami pre šťastie - krištáľ, ruženín, ametyst, hematit a tigrie oko. Lacné ochranné amulety, originálne talizmany a znamenia zverohruhu na príveskoch. Kamene, ktoré sú určené pre konkrétne znamenie zo zverokruhu. Bosorácky kamenný obchod na Slovensku ukončil svoju činnosť a presunul sa na web.

Kde bolelo tam bolelo, v jednom malom mestečku Humenné existoval od roku 2006 do roku 2010 ešte menší tajomný obchodík a volal sa Bosorka. Žial prišla aj k nám ekonomická kríza. Nepomohol ani pochybný antikrízový balíček opatrení proti hospodárskej kríze od súdruha premiéra a jeho oddaných. A ako aj mohol. Obchodík nepredával žiadne emisie, ani kosáky a kladivá a ani nedostal eurofondy. Obchod bol začarovaný a skrachoval. Tak veru. A tak mu aj treba. Nebol vhodný pre náš socialistický, sorry, chcem povedať sociálny štát. Nevadí. Prevádzka sa presťahovala na internet. Do on-line krajiny to zasľúbenej, kde ani zástrčkový zákon neplatí a koncesionárske poplatky sa neplatia. Zaspomínajte si spolu s nami na staré časy a prezrite si fotky z doby nedávnej. :) A nezúfajte. Myslite národne a cíťte sa sociálne. Alebo naopak?

Hľadáte lacné krátkodobé ubytovanie v Humennom?

Bosorka


Bosorka.net
Všetky autorské práva vyhradené.