menuBosorka

Návod na veštenie z kyvadla pomocou podložky, ktorá pozná odpovede

Krištáľové kyvadlo na šnúrke s diagramom 6,95 EUR - doprava zdarma

Cierna podložka s odpovedami na veštenie zo zlatého kyvadla.

Kyvadlo môže fungovať ako sprostredkovateľ k nadviazaniu kontaktu s vlastným podvedomím alebo s duchovnými bytosťami, ktoré nás obklopujú. Kyvadielko je základná magická pomôcka a môže byť z ľubovoľného materiálu a rôznej veľkosti. Napríklad aj akýkoľvek predmet, ktorý má v sebe otvor a dá sa zavesiť. Zvyčajne býva zavesené na retiazke. Na dĺžke retiazky nezáleží. Kvalitné kyvadlo kúpite už za cenu menej ako 9 EUR. Bežne sa používa aj obyčajný prsteň. Obchod tomiland.sk začal ku kyvadielkam pribaľovať aj malé podložky s diagramom zadarmo, ktoré Vám pomôžu získať tie správne odpovede na otázky. A nielen na tie základné a jednoduché, na ktoré sa odpovedá ÁNO alebo NIE ale aj na tie komplikovanejšie otázky, ktoré obsahujú v odpovedi mesiace a dni v kalendári, mená znamení zverokruhu, pomenovanie planét, číselne odpovede a písmená v abecede. Nepotrebujete tak vešticu a ušetríte tak peniaze.

Lacné kovové kyvadlá za menej ako pät euro.

Profesionáli síce dokážu objaviť s kyvadlom miesto a diagnózu choroby, liečiť s ním, hľadať vodu, stopovať ľudí a pátrať po pokladoch avšak tento jednoduchý návod je určený bežným smrteľníkom a začiatočníkom:

1. Začnite pracovať osamote. Prečo? Prítomnosť iných osôb Vás bude rušiť a výsledky môžu byť ovplyvnené osobou, ktorá má silnejšiu auru. Pozor, takíto ľudia nepotrebujú ani nahlas vysloviť otázku. Stačí ak si otázku povedia v duchu pre seba. Potom odpovede, ktoré kyvadielko ukáže, nemusia patriť Vám...

2. Uvoľnite sa. Na rukách nesmiete mať prstene, hodinky ani náramky. Nie je dobré ak sa v miestnosti nachádza mobilný telefón alebo router. Vypnite počítač, tablet a televízor.

3. Kyvadlo držte v ruke, ktorú používate. Pravák v pravej a ľavák použije ľavú ruku.

4. Kyvadielko držte približne 2 cm nad podložkou s odpoveďami.

5. Podložku položíme pred seba tak aby od nás a k nám smerovala po priamke odpoveď ÁNO.

6. Vyskúšajte si tieto pohyby: hore dole, zo strany na stranu, uhlopriečky, proti smeru hodinových ručičiek a naopak.

7. Poprosíme kyvadlo aby nám ukázalo správnu odpoveď. Aby bolo uvedené do pohybu, je potrebné mať pozitívne myšlienky. Pre presné výsledky je potrebná prax.

8. Položíme jednoduchú otázku, na ktorú sa odpovedá "áno" , "nie". Pozor, ak máte pri odpovedi pochybnosti, pri opakovaní rovnakej otázky dostanete rozdielnu odpoveď.

9. Po otázke sledujeme pohyb kyvadielka, môže tvoriť priamky, elipsy alebo kruhy. Priamky a elipsy nám dajú odpoveď z podložky pred nami. Ak sa kyvadielko pohybuje krúživým pohybom v smere hodinových ručičiek, odpoveď je ÁNO. Ak pohyb je proti smeru hodinových ručičiek tak odpoveď je NIE. Avšak ak kyvadlo nedokáže urobiť ani jeden okruh v smere hodinových ručičiek, odpoveď na Vašu otázku je negatívna. Hojdací predo-zadný pohyb sa považuje za odpoveď ÁNO - presne tak ako to je vyznačené na podložke. Bočný pohyb znamená negatívnu energiu a odpoveďou je NIE.

10. Po skončení je nutné kyvadielku poďakovať za pomoc pri veštení.

Na obrázku vidíte podložku (mapu), ktorá obsahuje tieto základné odpovede: Áno, Nie, Možno a Opakuj otázku ešte raz. Môžete sa opýtať aj na konkrétny deň. Druhý kruh obsahuje názvy dní v týždni od pondelka po nedeľu. Tretí kruh označuje názvy planét a znamenia zverokruhu. Ak máte čas a trpezlivosť tak pomocou štvrtého kruhu sa môžete pokúsiť vyskladať abecedou aj zložitejšie slová a odpovede, ktoré obsahujú číslice. Chcete vedieť výherné čísla v lotérii? :) V poslednom kruhu sa nachádzajú mesiace v roku od januára až po december.

Bosorka


Bosorka.net
Všetky autorské práva vyhradené.